HP EliteDesk 800 G4 TWR
Kód: P9980Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Intel® Core i5 pre grafické práce Náročnejší používatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel® Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 256GB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Ďalšie informácie
Stolný počítač HP EliteDesk 800 G4 TWR v prevedení TWR (Tower) je poháňaný procesorom Intel Core i5-8500. Ten spadá do rodiny procesorov 8. Generácie a pracuje na maximálnej frekvencii 3,00 - 4,10 GHz. Súčasťou procesora je integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 630. Práve spracovávané dáta a aplikácie sa ukladajú do operačnej pamäte DDR4 o veľkosti 8GB. Celkový počet 11 USB portov Vám umožní pripojiť veľké množstvo periférií bez nutnosti ich neustáleho odpájania. Monitor môžete k počítaču pripojiť napríklad pomocou digitálneho portu DisplayPort.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0193015331280 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 3,00 - 4,10 GHz |
| Generácia procesora: | 8. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 9,86 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i5-8500 |
| Počet jadier: | 6 + 6 |
| Typ disku: | SSD SATA |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Prevedenie: | TWR (Tower) |
| #CENA: | do 7 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Elitedesk |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation |
| Vlastnosti: | LACNÝ |
| Výrobca: | HP |
| Využitie: | Domáce, Dětský, Seniorský |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



