Inštalácia Windows 10 Home MAR Samostatně neprodejné

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 
windows

Operačný systém Microsoft Windows 10 Home (MAR)

Tento produkt je možné zakúpiť iba spoločne s notebookom alebo počítačom, na ktorý vám systém nainštalujeme a pripravíme.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do
26.7.2024
Bežná cena €110,12
Ušetríte €89,76 (–81 %)
Cena €16,83 bez DPH
€20,36    
Kód tovaru MAR0009
Kategória Doplnky
Záruka 2 roky
 

Vstúpte do nového sveta spolu s Windows 10

Spoločnosť Microsoft sa neustále vyvíja a zlepšuje svoje produkty. Dôkazom je aj najnovší systém Windows 10, ktorý je štatisticky jedným z najlepších na trhu. Vzhľadom na končiacu podporu produktu Windows 7, je vhodné (az mnohých dôvodov priamo nutné) prejsť na nové Windows 10. A práve pre to sme tu my!

Vaše nové zariadenie plne a bezpečne nainštalujeme na verziu Windows 10 Home, vykonáme všetky potrebné aktualizácie systému, nainštalujeme všetky potrebné ovládače a pripravíme kompletne pre vaše bezproblémové používanie. Spolu s tým sa stanete majiteľom licenčného štítku MAR s aktivačným kľúčom Windows, ktorý umiestnime v spod vášho zariadenia. Vám už stačí iba zapnúť, aktivovať pomocou dodaného kľúča a veselo si užívať nové stroje.

A ak sa chcete vyhnúť nastavovaniu a inštalácii základných programov, môžete využiť našu službu balíčka „ Spusť a pracuj, kde vám všetky dôležité programy nainštalujeme a nastavíme za vás.

Tento produkt je možné zakúpiť iba spoločne s repasovaným / predvádzacím notebookom alebo počítačom. Nie je možné zakúpiť samostatne.

Základné požiadavky pre inštaláciu Windows 10 do počítača.
Procesor:
1 gigahertz (GHz) alebo rýchlejší procesor alebo systém na čipe (SoC)
Pamäť RAM:
1 GB pre 32-bitovú verziu operačného systému, 2 GB pre 64-bitovú verziu operačného systému
Voľné miesto na disku:
16 GB pre 32-bitovú verziu operačného systému, 32 GB pre 64-bitovú verziu operačného systému
Grafická karta:
DirectX 9 alebo novší s ovládačom WDDM 1.0
Minimálne rozlíšenie:
800 x 600 px
Internetové pripojenie:
K samotnému prvému nastaveniu počítača intrnetové pripojenie nepotrebujete.
Pre dodatočné aktivácie systému a komponentov odporúčame pripojenie s rýchlosťou minimálne 10 Mbps.


*Pri zakúpení tejto služby bude Vaše zariadenie obsahovať plnú verziu softvéru a licenčný štítok MAR spolu s aktivačným kódom Windows 10 Home.

 

Typ produktu Nové
Výrobce MICROSOFT
Tip na dárky Dárky pro muže, Dárky pro muže k narozeninám, Vánoční dárky pro muže, dárek pro strejdu, dárek pro přítele k výročí, dárky pro muže 20 let, dárek pro muže 25 let, dárek k 30 narozeninám pro muže, dárek k 33 narozeninám pro muže, dárek k 35 narozeninám pro muže, dárek ke 40. narozeninám pro muže, dárek pro muže k 45 narozeninám, dárek k 50 narozeninám pro muže, dárek pro dědu k vánocům, dárek pro manžela k vánocům, vánoční dárek pro kolegu, dárek pro bráchu na vánoce, dárek pro tátu k vánocům, dárek pro přítele k vánocům, vánoční dárek pro tchána, dárek pro milence, dárek pro ženicha, dárek pro kamaráda, dárek pro tchána, dárek pro přítele, dárek pro tátu, dárek k valentýnu pro muže, dárek pro zetě, dárek pro manžela, dárek pro dědu, den otců dárek, dárek pro tátu k svátku, skvělé dárky pro muže, originální dárky pro muže, dárek k svátku pro muže, dárky z lásky pro muže, dárek pro kolegu, dárek pro přítele k narozeninám, dárek k svátku pro přítele

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: