Časté dotazy

  Potrebujete s čímkoľvek poradiť?

Od toho sme tu! Pozrite sa prosím nižšie, na časté otázky, ktoré sme pre vás prehľadne spracovali. Je text dlhý? Mrknite na naše videá!

Nenašli ste čo ste hľadali? Nevadí, napíšte nám na info@pocitarna.sk alebo použite chatovacie okno v pravom dolnom rohu stránky.
Kolegovia na našej zákazníckej podpore vám veľmi radi poradia s akýmkoľvek vašim dotazom.


  Odoslať otázku emailom

  Časté otázky na dopravu

  Ako rýchlo mi objednávku doručíte?

Stačí, keď si objednáte do 14:00, a ďalší deň bude balíček u vás. Pokiaľ si ale priobjednáte doplnkovú službu, expedícia sa o deň pozdrží.

  Mrknite na video


  Ako tovar balíte, aby došlo v poriadku a celé?

Veľmi starostlivo! Krabice sú vybavené špeciálnymi preložkami pre notebooky, ktoré ho fixujú na mieste. K tomu prikladáme väčšie množstvo ochranných bubliny, aby bola vaša zásielka ako v bavlnke.

  Prejsť na odpoveď   Mrknite na video


  Aké sú možnosti dopravy?

Buď sa môžete zastaviť priamo na našej kamennej predajni v Brne, alebo si nechajte všetko poslať na ľubovoľnú adresu. Prípadne nejaký z pick-up pointov.


sps    

  Časté otázky na zariadení

  Čo radíme do predvádzacieho tovaru?

Predvádzacie modely pochádzajú z propagačných akcií výrobcov, nevyzdvihnutých a vrátených objednávok alebo nevypredaných skladových zásob. Či už ležali na sklade, alebo si urobili výlet k nerozhodnému zákazníkovi, sú ako nové. Často absolútne nepoužívané. Skrátka len vybalené a zabalené. Všetky modely navyše disponujú českou klávesnicou. Tie, ktorým chýbala, sme opatrili kvalitnými vinylovými polepmi. Vždy vo farbe pôvodnej klávesnice tak, aby nebolo nič spoznať.

Vďaka tomu, že ide o tovar priamo od samotných výrobcov, ponúkame ho so všetkou parádou. Dvojročnou zárukou aj nervy šetriace warranty pickup servisom. Takže ak sa vám počas 24 mesiacov od kúpy s počítačom čokoľvek stane, vyzdvihne ho u vás zadarmo autorizovaný servis.

  Prečítajte si viac o predvádzacom tovare   Mrknite na video


  Čo radíme do repasovaného tovaru?

Je to vlastne high-endové zariadenie za low-endové ceny. V preklade tak získate maximálny výkon a životnosť za minimálne ceny. Prístroje pochádzajú z kancelárií veľkých firiem, ktoré ich mali v prenájme. Aby im všetko šliapalo, potrebujú špičkové vybavenie. Berú len to najlepšie. To, čo vyhovuje vysokým nárokom a prežije každodenné používanie. Pod drobnohľadom je úplne všetko. Od kvalitnej konštrukcie až po hi-tech komponenty. Každý stroj sami navyše podrobujeme sérii testov. Výkonnostných aj záťažových. Do predaja sa nakoniec dostanú iba tie, ktoré sú plne funkčné. Musí bežať ako na drôtikoch a jediná prípustná vada je tá estetická.

  Prečítajte si viac o repasovanom tovare   Mrknite na video


  Máte aj servis notebookov a telefónov?

Áno. A nielen ich. Opravujeme aj stolné PC a tablety. Skrátka elektroniku, ktorou disponujeme na našich stránkach. Pokiaľ budete mať o naše servisné služby záujem, kontaktujte nás a my vám opravu naceníme. U zložitejších prípadov vykonáme zadarmo analýzu problému a potom navrhneme možný postup opravy.

  Mrknite na video


  Aký je pôvod repasovaných zariadení?

Pochádza priamo od zahraničných lízingových spoločností. V žiadnom prípade nevykupujeme zariadenie od koncových zákazníkov.

  Mrknite na video


  Podľa čoho radíme telefóny?

Ako pri všetkom, čo ponúkame, ide o cenovo zvýhodnené modely. Vždy ale stopercentne funkčný – či už sa bavíme o repasoch, alebo predvádzacích modeloch.

Pre ľahšiu orientáciu radíme zariadenie do 3 kategórií a to presnejšie A, B a C. Presný popis kategórií sa dozviete vo videu pod tlačidlom nižšie.

  Mrknite na video

  Časté otázky na nákup

  Dostanem k zakúpenému zariadeniu aj príslušenstvu?

V balení nájdete vždy všetky potrebné káble a adaptéry. Predvádzacie zariadenie je vždy v originálnej krabici a príde plne nainštalované a aktualizované. To vám ušetrí peniaze, ale hlavne váš čas.

  Mrknite na video


  Je klávesnica v slovenčine?

Tie, ktorým chýbala, sme opatrili kvalitnými vinylovými polepmi. Nechávame si ich robiť na zákazku vždy tak, aby dizajn zodpovedal pôvodnému zariadeniu. Vydržia a na prvý pohľad sú v podstate na nerozoznanie.

  Mrknite na video


  Ako je na tom batéria?

U nás sa výkon batérie v hodinách nedozviete. Výdrž sa totiž môže značne líšiť. Percentá z pôvodnej kapacity sú transparentnejšie a rozhodne nie zavádzajúce.

Stav batérie pri predvádzacom tovare je na 99 % pôvodnej kapacity. Batérie sú v podstate nové.

Pri repasovaných modeloch sa pohybuje kapacita medzi 60 – 99 %.

  Mrknite na video


  Aké sú podmienky nákupu na firmu?

Vďaka tomu, že sme platcami DPH, môžete si nákup vložiť do nákladov a DPH tak odpočítať. Podnikateľom ponúkame záruku 1 rok okrem business modelov. U tých platí uvedená záruka 3 roky.

Naši obchodní partneri navyše môžu vymeniť tovar do 14 dní bez udania dôvodu.

  Mrknite na video


  Časté otázky na reklamácie

  Ako riešiť prípadnú reklamáciu?

Najprv s nami. Verte, že nás akýkoľvek problém skutočne mrzí a všetko sa pokúsime vyriešiť v čo najkratšom možnom termíne. Ak objavíte akúkoľvek závadu, kontaktujte nás. Stačí napísať e-mail alebo zavolať. Často ide totiž jednoduché softvérové chyby, s ktorými vám poradí náš technik aj po telefóne. Vďaka tomu ušetríte čas, ktorý by ste museli tráviť bez vášho zariadenia.

Keď to ale nepôjde a prístroj budete musieť zaslať k nám, urobíme všetko preto, aby bol čo najskôr späť u vás. Ale nebojte, nikdy nie na úkor servisu a opravy. Prístroj starostlivo zabaľte. Ideálne tak, aby sa v krabici nehýbal a bol dostatočne vypolstrovaný. Bublinkové fólie, polyesterové preložky alebo pokrčené noviny. Zamedzíte tak nechcenému poškodeniu pri preprave.

Tovar zašlite na našu adresu:

POČÍTÁRNA.CZ
Vlkova 1a
628 00 Brno

S faktúrou si nelámte hlavu, máme ju v systéme a vy nič tlačiť alebo posielať nemusíte.

  Reklamačný poriadok   Vzorový formulár   Mrknite na video


  Môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy / vrátiť tovar?

Samozrejme, že áno. Je jasné, že človek sa nie vždy trafí. Pokiaľ je to aj vás prípad, skúste nás, prosím, kontaktovať. Môžeme vám pomôcť vybrať taký prístroj, ktorý už pre vás bude perfektný. A rovno zariadime výmenu.

Ak ale budete chcieť tovar skutočne vrátiť, môžete tak urobiť do 14 dní od jeho obdržania. Ideálne je všetko zaslať v pôvodnom obale a krabici. Zariadenie je tak perfektne chránené a znižuje sa možnosť jeho poškodenia počas prepravy. Do balíka vložte informáciu, že odstupujete od kúpnej zmluvy a uveďte číslo účtu, na ktoré budete chcieť zaslať peniaze.

  Vzorový formulár   Mrknite na video