MSI Claw 8 AI+ A2VM-007NL
Kód: GAM00009988Podrobný popis
| Handheld, ktorý hrá na veľké ciele Tento stroj nevznikol pre kompromisy. MSI Claw 8 AI+ A2VM je navrhnutý ako ultimátny handheld pre hráčov, čo nechcú zľaviť z nárokov ani na cestách. Vďaka výkonu generácie AI, rýchlemu displeju so 120 Hz, podpore Windows 11, výbornej ergonómii a možnosti pripojenia k externému monitoru, klávesnici aj myši sa nezľakne žiadne výzvy. Hráš na ňom najnovšie tituly, streamuješ, multitaskuješ, jednoducho skrátka máš plnohodnotný herný stroj vo formáte, ktorý hodíš do batohu. |
Nechá ťa hrať podľa tvojich pravidiel Chceš si zapnúť hru v kuchyni? V autobuse? V lese? Urob to. Claw 8 AI+ A2VM nečaká, kým nájdeš ideálne podmienky. Je to konzola, ktorá sa prispôsobí tebe, a nie naopak. Všetko je rýchle, plynulé a maximálne pod kontrolou. Každý klik, každý ťah, každý moment v hre. Držíš v ruke mašinu, ktorá ťa nenechá vydýchnuť. | ![]() |
Nechaj si ukázať, prečo Claw 8 AI+ A2VM búra limity handheldov
Je to výkon, presnosť a absolútna sloboda
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Predvádzacie A |
| Uhlopriečka: | 8" |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Claw 8 AI+ A2VM-007NL |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,20 - 4,80 GHz |
| Generácia procesora: | 15. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Počet jadier: | 8 + 8 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | MSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

![file.[1]](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.pocitarna.cz/user/documents/upload/Fotky k popiskům david/MSI Claw 8 AI+ A2VM a.jpg)
