MSI Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-091DE
Kód: GAM00009945Podrobný popis
![]() | Hraj PC hry kdekoľvek MSI Claw 8 AI+ prináša plnohodnotný herný výkon vo formáte handheldu, takže si zahráš svoje knižnice zo Steamu, Game Passu alebo ďalších platforiem priamo v ruke. Vďaka systému Windows 11 máš prístup ku klasickému desktopu aj launcherom bez obmedzenia. 8" dotykový IPS displej s rozlíšením 1920 × 1200 a 120Hz obnovovacou frekvenciou zaisťuje plynulý obraz a dostatok priestoru pre detailné hranie. Výkonné vnútornosti dopĺňa prémiová edícia Polar Tempest, ktorá podčiarkuje unikátny charakter zariadenia. |
Intel Core Ultra a 120Hz displej v praxi O chod sa stará procesor Intel Core Ultra 7258V s frekvenciou až 4,8 GHz v kombinácii s grafikou Intel Arc 140V, ktorá zvláda moderné hry aj náročnejšie tituly. 32 GB DDR5 RAM umožňuje plynulý multitasking a rýchle prepínanie medzi aplikáciami, zatiaľ čo 2TB NVMe SSD ponúka dostatok priestoru aj rýchle načítanie hier. 8" IPS displej s rozlíšením 1920 × 1200 a 120 Hz zaisťuje ostrý a plynulý obraz. Nechýba USB-C pre pripojenie príslušenstva, Wi-Fi a Bluetooth pre bezdrôtovú konektivitu, čítačka pamäťových kariet pre rozšírenie úložiska ani čítačka odtlačkov prstov pre rýchle prihlásenie. | ![]() |
Plnohodnotné PC hranie v handhelde
Pozri sa na reálny výkon, plynulosť 120Hz displeja aj to, ako zvláda moderné hry.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377378642 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Uhlopriečka: | 8" |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-091DE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,20 - 4,80 GHz |
| Generácia procesora: | 15. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc 140V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Počet jadier: | 8 + 8 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | MSI |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


