MSI Claw A8 BZ2EM-036DE
Kód: GAM00009946Podrobný popis
| Plnohodnotné PC hranie v handhelde MSI Claw A8 BZ2EM prináša výkon herného PC do kompaktného handheldu, na ktorom si zahráš hry zo Steamu, Game Passu aj ďalších platforiem bez obmedzenia. Vďaka systému Windows máš prístup ku klasickým launcherom aj aplikáciám rovnako ako na notebooku alebo desktope. 8" dotykový IPS displej s 120Hz obnovovacou frekvenciou zaisťuje plynulý obraz a lepšiu odozvu pri hraní. Ergonomická konštrukcia a integrované ovládacie prvky umožňujú pohodlné hranie aj dlhšiu dobu. |
Výkon AMD Ryzen a rýchly 120Hz displej O výkon MSI Claw A8 BZ2EM sa stará procesor AMD Ryzen v kombinácii s integrovanou grafikou Radeon, ktorá zvláda moderné hry aj multimediálne využitie. Rýchla LPDDR5 pamäť pomáha plynulému chodu systému aj multitaskingu a NVMe SSD výrazne skracuje načítanie hier. 8" IPS displej s rozlíšením Full HD a 120Hz obnovovacou frekvenciou ponúka ostrý a plynulý obraz. Nechýba USB-C, Wi-Fi a Bluetooth pre jednoduché pripojenie príslušenstva ani čítačka pamäťových kariet pre rozšírenie úložiska. | ![]() |
Takto vyzerá skutočná sloboda hrania pozri sa, čo MSI Claw A8 BZ2EM
Sleduj, ako vyzerá výkon herného PC v tele handheldu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Uhlopriečka: | 8" |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 24 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Claw A8 BZ2EM-036DE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2 - 5 GHz |
| Generácia procesora: | Ryzen Z2 |
| Integrovaná grafická karta: | AMD Radeon 890M |
| Model procesora: | AMD Ryzen Z2 Extreme |
| Počet jadier: | 8 + 16 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | MSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

![file.[1]](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.pocitarna.cz/user/documents/upload/Dlouhý popisek/MSI Claw A8 BZ2EM a.jpg)
