Apple MacBook Pro 13" Early-2015 (A1502)
Kód: 23831Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Intel® Core i5 pre grafické práce Náročnejší používatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel® Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 128 GB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Podsvietená klávesnica na nočné smeny Notebooky nechodia spať so západom slnka. A ich používatelia tiež nie. Pre dlhé noci pred monitorom je podsvietená klávesnica takmer nevyhnutnosťou. Externý zdroj svetla tak môžete úplne minimalizovať. Na všetko uvidíte vďaka integrovaným LEDkám. Osvieti, ale neoslepí. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0885909937486 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1600 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | macOS Big Sur |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Silver |
| DisplayPort: | Mini |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | Pro Early 2015 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,70 - 3,10 GHz |
| Generácia procesora: | 5. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,58 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Graphics 6100 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Uhlíkové vlákna |
| Model procesora: | Intel Core i5-5257U |
| Počet jadier: | 2 + 2 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | 2 |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 12 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Popis kozmetickej chyby: | ), Servisní oprava + 1550 Kč (C02S9109FVH4, Obtisklá klávesnice na DP (C02S9109FVH4 |
| Série: | MACBOOK PRO |
| Systém: | MACOS |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS, Macbook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | APPLE |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| CPU Frekvence: | 2700 |
| CPU Frekvence TurboBoos: | 3100 |
| CPU Počet jader: | 2 |
| CPU Počet logických procesorů: | 4 |
| CPU Překlad: | Intel Core i5 |
| CPU Značka: | Intel |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





