Apple MacBook Pro 13" Mid-2020 (A2251)
Kód: NTB00009617Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Apple ako absolútna špička prémiovej kvality Apple je značka, ktorá určuje smer modernej techniky. Jej zariadenia sú známe špičkovým spracovaním, dokonalým designom a intuitívnym prostredím, ktoré si okamžite zamiluješ. MacBooky, iPhony aj iPady spája rýchlosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Keď siahneš po Apple, vyberáš si to najlepšie. Pokiaľ chceš technológiu na najvyššej úrovni, ktorú poznáš na prvý dotyk aj pohľad, Apple je voľba číslo jedna. |
![]() | Mistrštyk modelového radu – Intel® Core i7 Vysoké nároky na výkon, rýchlosť aj plynulosť systému. Najvýkonnejšie procesory i7 z modelových radov Intel® Core nemajú problém ani s náročnými grafickými editormi, modelovacími programami alebo najnovšími hrami. Nesekajú sa, šliapu. Vďaka kombinácii technológií Intel Hyper-Threading a Intel Turbo Boost dochádza k maximálnemu využitiu kapacity procesora. Zároveň minimalizáciu spotreby elektrickej energie. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 512GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Pohodlie a štýl vďaka podsvietenej klávesnici Podsvietená klávesnica ti umožní pracovať alebo písať aj v zhoršených svetelných podmienkach bez námahy a zbytočných preklepov. Klávesy sú dobre viditeľné aj pri večernom písaní alebo cestovaní, takže zostávaš produktívny kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše pôsobí elegantne a moderne, čo pridáva celému notebooku na štýle a eleganciu. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
B
Kategória B Najlepší pomer cena/výkon
Mierne kozmetické nedostatky na displeji alebo tele
Produkt je plne funkčný, viac o stavoch tu. Pre zaslanie fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 1942521671750 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1600 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | macOS Ventura |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Space Gray |
| Model: | MacBook Pro 13" Mid-2020 (A2251) |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,30 - 4,10 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,4 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Plus Graphics G7 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Hliníková zliatina + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i7-1068NG7 |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 12 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | MACBOOK PRO |
| Systém: | MACOS |
| Špeciálna: | Touch Bar |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| Počet USB-C: | 4 |
| Výrobce: | Apple |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






.jpg)