Apple MacBook Pro 15" Early-2013 (A1398)
Kód: 22278Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Majster modelovej rady – Intel® Core i7
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 885909735907 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 15,4" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1800 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | macOS Catalina |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Silver |
| DisplayPort: | Mini |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | NIE |
| Model: | Pro Early 2013 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce GT 650M |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,70 - 3,70 GHz |
| Generácia procesora: | 3. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,02 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 4000 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Hliníková zliatina |
| Model procesora: | Intel Core i7-3740QM |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | 1 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| Špeciálna: | 2X Thunderbolt |
| Výrobca: | APPLE |
| Tip na dárky: | Vánoční dárky pro ženy, Nejlepší dárky pro ženy, Dárek pro ženu, Dárek pro kamarádku, Dárek pro tetu, Dárek pro švagrovou, Dárek pro milenku, Dárek pro snachu, Dárek pro mladou ženu, Dárek pro nejlepší kamarádku, Dárek pro kolegyni, Dárek k svátku pro ženu, Dárek pro asistentku, Dárek k narozeninám pro ženu, Dárek pro maminku k narozeninám, Dárek pro kolegyni k narozeninám, Dárek pro manželku k narozeninám, Dárek k narozeninám pro kamarádku, Dárek k 20 narozeninám pro holku, Dárek pro slečnu 21 let, Dárky k 25 narozeninám pro ženy, Dárek k 30 narozeninám pro ženu, Dárek k 33 narozeninám pro ženu, Dárek k 35 narozeninám pro ženu, Dárek k 40 narozeninám pro ženu, Dárek k 45 narozeninám pro ženu, Dárek k 50 narozeninám pro ženu, Vtipný dárek k 50 narozeninám pro ženu, Originální dárek pro ženu k 50 narozeninám, Dárek k 55 narozeninám pro ženu, Vánoční dárky pro sestru, Vánoční dárky pro kolegyně, Vánoční dárky pro kamarádku, Vánoční dárky pro snachu, Vánoční dárky pro přítelkyni, Vánoční dárek pro tchýni, Vánoční dárek pro manželku, Vánoční dárek pro maminku, Vánoční dárky pro babičku, Dárek pro maminku, Originální dárek pro maminku, Nejlepší dárek pro maminku, Dárek pro přítelkyni, Dárek pro přítelkyni k narozeninám, Dárek pro sestru, Dárek pro dospělou dceru, Dárek pro manželku, Levný dárek pro kamarádku, Nejlepší dárek pro kamarádku, Romantické dárky pro ženy, Luxusní dárky pro ženy, Dárky k výročí pro ženy, Originální dárky pro ženy, Drobné dárky pro ženy, Krásné dárky pro ženy, Dárek k promoci pro ženu, Dárek pro tchýni, Dárek pro slečnu, Nejlepší dárky pro přítelkyni, Originální dárek pro přítelkyni, Dárek k valentýnu pro ženu, Dárky pro ženy inspirace, Dárek pro sestřenici |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





