Apple MacBook Pro 15" Mid-2017 (A1707)
Kód: 24322Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Mistrštyk modelového radu – Intel® Core i7 Vysoké nároky na výkon, rýchlosť aj plynulosť systému. Najvýkonnejšie procesory i7 z modelových radov Intel® Core nemajú problém ani s náročnými grafickými editormi, modelovacími programami alebo najnovšími hrami. Nesekajú sa, šliapu. Vďaka kombinácii technológií Intel Hyper-Threading a Intel Turbo Boost dochádza k maximálnemu využitiu kapacity procesora. Zároveň minimalizáciu spotreby elektrickej energie. |
![]() | Špičkový obraz 24/7 s Radeon™ Pro Nie je čas na kosenie ani pomalé vykresľovanie - či už hráte, alebo tvoríte. Vďaka technológii AMD Eyefinity môžete používať až 6 displejov s vysokým rozlíšením bez straty výkonu. Grafická karta s prehľadom zvládne aj 8K rozlíšenie s precíznymi detailmi.Bola navrhnutá tak, aby ju ani celodenná prevádzka nerozhodila. Perfektne tak odvádza teplo, takže nedochádza k prehrievaniu. A s ním na zbytočné žmýkanie energie. |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Podsvietená klávesnica na nočné smeny Notebooky nechodia spať so západom slnka. A ich používatelia tiež nie. Pre dlhé noci pred monitorom je podsvietená klávesnica takmer nevyhnutnosťou. Externý zdroj svetla tak môžete úplne minimalizovať. Na všetko uvidíte vďaka integrovaným LEDkám. Osvieti, ale neoslepí. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8596049107159 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 15,4" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1800 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | macOS Ventura |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Silver |
| Model: | Pro Mid 2017 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | AMD Radeon Pro 555 |
| Frekvencia procesora: | 3,10 - 4,10 GHz |
| Generácia procesora: | 7. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,83 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 630 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Uhlíkové vlákna |
| Model procesora: | Intel Core i7-7920HQ |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB-C: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 14 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Popis kozmetickej chyby: | ), Doplněn adaptér + 355 Kč (C02VF0NBHTDG, C02W702QHTDG, Obtisklá klávesnice na DP, vyleštěná klávesnice (C02VF0NBHTDG |
| Série: | MACBOOK PRO |
| Systém: | MACOS |
| Špeciálna: | Touch Bar |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | APPLE |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský |
| Počet USB-C: | 4 |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





