Dell Latitude E6510
Kód: NTB007889Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Výdrž aj výkon s Dell Latitude
|
![]() |
Intel® Core i5 pre grafické práce
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 1234567795003 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 1366 x 768 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | ÁNO |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | DVD-RW |
| Podsvietená klávesnica: | NIE |
| VGA: | ÁNO |
| Bluetooth: | NIE |
| Čítačka odtlačkov prstov: | NIE |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 2,66 - 3,20 GHz |
| Generácia procesora: | 1. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,50 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Horčíková zliatina |
| Model procesora: | Intel Core i5-560M |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | HDD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | TN |
| USB 2.0: | 3 |
| USB 3.0: | NIE |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | NIE |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 5 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| category_robots: | - |
| Série: | Latitude |
| Systém: | Windows 10 |
| Typ notebooku: | Workstation, BUSINESS CLASS |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | DELL |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| Značka: | - |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




