HP 17-cn1951nd
Kód: NTB008642Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Intel® Core i5 pre grafické práce
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0196188109335 |
| Typ produktu: | Predvádzacie B |
| Uhlopriečka: | 17,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | NIE |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | NIE |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,50 - 4,50 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,8 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Xe Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | NIE |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesora: | Intel Core i5-1155G7 |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 10 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| category_robots: | - |
| Série: | HP 17 |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | HP |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| Značka: | - |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




