HP 250 G6
Kód: NTB006870Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Kancelársky Intel® Core i3 na prácu aj na filmy
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1916282149766 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 10 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | DVD-RW |
| Podsvietená klávesnica: | NIE |
| VGA: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | NIE |
| Čítačka pamäťových kariet: | NIE |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | Radeon 520 |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,00 GHz |
| Generácia procesora: | 6. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,86 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesora: | Intel Core i3-6006U |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | HDD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | DDR3 |
| Typ panelu: | TN |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | - |
| #TAG: | - |
| Série: | - |
| Typ notebooku: | - |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | - |
| Využitie: | - |
| Značka: | - |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



