Hp Envy 13-ba0008nx
Kód: 22071Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Majster modelovej rady – Intel® Core i7
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 195161563959 |
| Typ produktu: | Predvádzacie B |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 10 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce MX450 |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,80 - 4,70 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| LAN: | NIE |
| Model procesora: | Intel Core i7-1165G7 |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






