Lenovo IdeaPad Slim 3 14IAN8
Kód: NTB00009611Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S Lenovo máš istotu výkonu aj odolnosti Lenovo patrí medzi najspoľahlivejšie značky na trhu. Ponúka vysoký výkon, robustnú konštrukciu a legendárne pohodlné klávesnice, ktoré oceníš pri práci aj zábave. Notebooky Lenovo zvládnu náročné tempo, cestovanie aj dlhodobé používanie bez spomalenia. Ak hľadáš zariadenie, ktoré vydrží roky a nesklame ťa v žiadnej situácii, Lenovo je zásah do čierneho. |
![]() | Zábavný a funkčný IdeaPad Kvalitný prístroj za rozumnú cenu. Pre užívateľov sa stal IdeaPad synonymom atraktívneho designu, spoľahlivosti a zábavy. Antireflexná vrstva na displeji minimalizuje svetelné odlesky a Dolby Digital reproduktory poskytujú čistý zvuk. Sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo textovej práce? S touto výbavou bez problému. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 128GB pre tých najnáročnejších. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
B
Kategória B Najlepší pomer cena/výkon
Mierne kozmetické nedostatky na displeji alebo tele
Produkt je plne funkčný, viac o stavoch tu. Pre zaslanie fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0198153334261 |
| Typ produktu: | Predvádzacie B |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Typ procesora: | Intel |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Sivá |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | IdeaPad Slim 3 14IAN8 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 3,4 Ghz |
| Generácia procesora: | 12. Generace |
| Hmotnosť (kg): | 1,5 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel N100 |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | TN |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 5 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | Ideapad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Výrobce: | Lenovo |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





.jpg)