Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9
Kód: NTB00009626Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S Lenovo máš istotu výkonu aj odolnosti Lenovo patrí medzi najspoľahlivejšie značky na trhu. Ponúka vysoký výkon, robustnú konštrukciu a legendárne pohodlné klávesnice, ktoré oceníš pri práci aj zábave. Notebooky Lenovo zvládnu náročné tempo, cestovanie aj dlhodobé používanie bez spomalenia. Ak hľadáš zariadenie, ktoré vydrží roky a nesklame ťa v žiadnej situácii, Lenovo je zásah do čierneho. |
![]() | Zábavný a funkčný IdeaPad Kvalitný prístroj za rozumnú cenu. Pre užívateľov sa stal IdeaPad synonymom atraktívneho designu, spoľahlivosti a zábavy. Antireflexná vrstva na displeji minimalizuje svetelné odlesky a Dolby Digital reproduktory poskytujú čistý zvuk. Sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo textovej práce? S touto výbavou bez problému. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 1TB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Pohodlie a štýl vďaka podsvietenej klávesnici Lenovo stavia na funkčnosť a spoľahlivosť, a pri klávesnici to platí dvojnásobne. Podsvietenie ti umožní bezchybne písať aj za šera bez toho, aby ťa rušilo okolité svetlo alebo ťa zdržiavalo hľadanie klávesov. Všetko je navrhnuté tak, aby ti notebook dobre slúžil od rána do noci. Máte tak príjemný vzhľad a praktickosť v jednom. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 197530721618 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | IdeaPad Slim 5 14Q8X9 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 3,20 - 3,40 GHz |
| Generácia procesora: | Snapdragon X Plus |
| Hmotnosť (kg): | 1,5 |
| Integrovaná grafická karta: | Qualcomm Adreno |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-42-100) |
| Počet jadier: | 8 + 8 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 16 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | Ideapad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation |
| Vlastnosti: | Ľahký |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | Lenovo |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár







.jpg)