Lenovo ThinkPad L460
Kód: NTB002107Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Legendárny ThinkPad do práce
|
![]() |
Intel® Core i5 pre grafické práce
|
![]() |
Hybridný (SSHD) disk
|
![]() |
Accutype
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 1901517564582 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1366 x 768 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | NIE |
| VGA: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,40 - 3,00 GHz |
| Generácia procesora: | 6. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,0 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 520 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Kov + Uhlíkové vlákna |
| Model procesora: | Intel Core i5-6300U |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSHD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | TN |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 12 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Thinkpad |
| Systém: | Windows 10 |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | Ľahký, Multimediální, LACNÝ |
| Výrobca: | LENOVO |
| Využitie: | Študentský, Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Rozměry produktu: | 339 x 235 x 24 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






