Lenovo ThinkPad P1 Gen 2
Kód: NTB00010855Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S Lenovo máš istotu výkonu aj odolnosti Lenovo patrí medzi najspoľahlivejšie značky na trhu. Ponúka vysoký výkon, robustnú konštrukciu a legendárne pohodlné klávesnice, ktoré oceníš pri práci aj zábave. Notebooky Lenovo zvládnu náročné tempo, cestovanie aj dlhodobé používanie bez spomalenia. Ak hľadáš zariadenie, ktoré vydrží roky a nesklame ťa v žiadnej situácii, Lenovo je zásah do čierneho. |
![]() | Legendárna ThinkPad do práce Výkon, variabilita a kvalitné spracovanie robí z ThinkPad modelov úplnú legendu. Využívajú sa predovšetkým ako pracovné stanice. Problém im nerobí ani hranie hier alebo editácia fotografií. Použité materiály zaisťujú dlhú životnosť. A zvládajú častý prenos aj cestovanie. Práca na ňom je rýchla, komfortná a hlavne spoľahlivá. Kdekoľvek, kedykoľvek. |
![]() | Intel® Core™ i9 – bez kompromisov, bez konkurencie Pre tých najnáročnejších, ktorí nechcú nič viac ako to najlepšie. Bez kosenia alebo spomalenia. Či už zapnete komplexné grafické editory, modelovacie programy, alebo najnovšie hry. Jedinečná technológia Intel® Thermal Velocity Turbo Boost v kombinácii s Intel® Optane™ Memory zaručuje využitie procesora na maximum. A spotrebu energie na minimum. |
![]() | Nekonečné možnosti s NVIDIA Quadro Táto karta je navrhnutá tak, aby zvládla náročné pracovné nasadenie od technických výkresov cez 3D modelovanie až po strih videa. Ponúka stabilitu, presné vykresľovanie a bezproblémovú spoluprácu s profesionálnym softvérom. Pokiaľ pri počítači pracujete a potrebujete, aby všetko bežalo hladko, NVIDIA Quadro je karta, ktorá vás nezdrží. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMeee SSD NVMeee s kapacitou 512GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Ultra HD (4k) rozlíšenie Uvidíte aj to, čo vidieť možno nechcete. Rozlíšenie 3840 × 2160 px je až štvornásobne vyššie oproti už aj tak krištáľovo čistým HD displejom. To všetko pri širokouhlom rozlíšení 16:9. Najčastejšie sa stretnete s označením 4k. |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Podsvietená klávesnica Accutype Legendárna AccuType klávesnica od Lenova v sebe spája ergonómiu, presnosť a pohodlie pri písaní. S podsvietením ide navyše o ešte lepší zážitok. Jemne zakrivené klávesy so skvelou odozvou a rovnomerné podsvietenie zaisťujú pohodlné písanie aj po hodinách práce alebo v noci. Je to detail, ktorý pri používaní oceníš každý deň a navyše je vodeodolná. Čo je k počtu poliatych notebookov obrovská výhoda. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 193386958550 |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | ThinkPad P1 Gen 2 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro T2000 |
| Frekvencia procesora: | 2,30 - 4,80 GHz |
| Generácia procesora: | 9. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,7 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i9-9880H |
| Počet jadier: | 8 + 16 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 20 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Thinkpad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, BUSINESS CLASS |
| Vlastnosti: | Ľahký |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Grafický, Střih videa |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | Lenovo |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.










.jpg)