Lenovo ThinkPad P52
Kód: NTB013642Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Legendárny ThinkPad do práce
|
![]() |
Majster modelovej rady – Intel® Core i7
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
Podsvietená klávesnica Accutype
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0192651414630 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | Mini |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro P1000 |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,60 - 4,30 GHz |
| Generácia procesora: | 8. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 2,45 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i7-8850H |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 6 + 12 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | 2 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 15 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| category_robots: | - |
| Série: | Thinkpad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, BUSINESS CLASS |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | LENOVO |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský |
| Značka: | - |
| CPU Frekvence: | 2600 |
| CPU Frekvence TurboBoos: | 4300 |
| CPU Počet jader: | 6 |
| CPU Počet logických procesorů: | 12 |
| CPU Překlad: | Intel Core i7 |
| CPU Značka: | Intel |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár







