Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9
Kód: NTB00000728Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Žiadne ale s odolným ultrabookom Lenovo Carbon Odolný, výkonný a ľahký. Carbon ponúka to najlepšie z ThinkPadov a ukrýva to do šasi z pevnej zliatiny. spoľahlivá. Kdekoľvek, kedykoľvek. |
![]() | Mistrštyk modelového radu – Intel® Core i7 Vysoké nároky na výkon, rýchlosť aj plynulosť systému Najvýkonnejšie procesory i7 z modelových radov Intel® Core nemajú problém ani s náročnými grafickými editormi, modelovacími programami alebo najnovšími hrami . |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 512GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD . Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém i aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. |
![]() | Podsvietená klávesnica Accutype Dômyselné rozmiestnenie kláves patentovanej klávesnice Accutype vysoko cení aj odborní kritici. Nižšie riziko preklepu aj svalovej únavy . |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 prináša moderný dizajn, vyšší výkon a lepšie zabezpečenie. Ponúka jednoduché ovládanie a efektívnejšie multitasking. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. |

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 195713783002 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | ThinkPad X1 Carbon Gen 9 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,47 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Xe Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Uhlíkové vlákna |
| Model procesora: | Intel Core i7-1185G7 |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 20 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Thinkpad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, BUSINESS CLASS |
| Vlastnosti: | Ľahký, Dotykový |
| Výrobca: | LENOVO |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár







