Lenovo Yoga 330-11IGM
Kód: 23408Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Ohybná Yoga
|
![]() |
Nenáročný Intel® Celeron
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 1931243209150 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 11,6" |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 1366 x 768 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 10 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | NIE |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | NIE |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 1,10 - 2,60 GHz |
| Generácia procesora: | 6. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,25 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 600 |
| Konvertibilita: | Preklopiteľný |
| LAN: | NIE |
| Materiál: | Plastový |
| Model procesora: | Intel Celeron N4000 |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | eMMC |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | TN |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 1 |
| USB-C: | 1 |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 5 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Popis kozmetickej chyby: | ), Servisní oprava + 2500 Kč (YD04V0G3 |
| Série: | Yoga |
| Systém: | Windows 10 |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Dotykový |
| Výrobca: | LENOVO |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




