Lg Gram 17Z90Q
Kód: NTB017339Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Mistrštyk modelového radu – Intel® Core i7 Vysoké nároky na výkon, rýchlosť aj plynulosť systému. Najvýkonnejšie procesory i7 z modelových radov Intel® Core nemajú problém ani s náročnými grafickými editormi, modelovacími programami alebo najnovšími hrami. Nesekajú sa, šliapu. Vďaka kombinácii technológií Intel Hyper-Threading a Intel Turbo Boost dochádza k maximálnemu využitiu kapacity procesora. Zároveň minimalizáciu spotreby elektrickej energie. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 1 TB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Podsvietená klávesnica na nočné smeny Notebooky nechodia spať so západom slnka. A ich používatelia tiež nie. Pre dlhé noci pred monitorom je podsvietená klávesnica takmer nevyhnutnosťou. Externý zdroj svetla tak môžete úplne minimalizovať. Na všetko uvidíte vďaka integrovaným LEDkám. Osvieti, ale neoslepí. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 719192640276 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 17" |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1600 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Sivá |
| HDMI: | ÁNO |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 1,50 - 4,70 GHz |
| Generácia procesora: | 12. Generace |
| Hmotnosť (kg): | 1,43 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Xe Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i7-1260P |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 12 + 16 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | 2 |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





