Microsoft Surface Pro 4 1724
Kód: 22518Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Intel® Core i5 pre grafické práce
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8020252094567 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 12,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 2736 x 1824 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | Mini |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | NIE |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,60 - 3,50 GHz |
| Generácia procesora: | 6. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 0,78 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 520 |
| Konvertibilita: | Oddeliteľný (2v1) |
| LAN: | NIE |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i5-6300U |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 + 2 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 1 |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 8 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Popis kozmetickej chyby: | ), Vysvícený flek na DP (10795662053, 30177354653 |
| Série: | Surface |
| Systém: | Windows 10 |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Dotykový |
| Výrobca: | MICROSOFT |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






