MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-099PT
Kód: NTB018149Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | MSI Prestige – už nestratíte ani minútu Kompaktný, elegantný a výkonný. Tenké hliníkové šasi má diamantom brúsené hrany a pieskovanú textúru. Batéria utiahne až 16 hodín a keď už doklepe, tak bude vďaka rýchlemu nabíjaniu zase čoskoro v hre. Rýchly je aj prenos dát – vďaka konektoru Thunderbolt 4 až 40 GB/s. S biometrickým prihlasovaním pomocou tváre alebo odtlačku prsta budú vaše dáta v úplnom bezpečí. A vy si navyše nemusíte zdržiavať vypisovaním hesla. |
![]() | Herná legenda MSI Značka preslávená svojimi hernými notebookmi. Jedinečný design, vysoký výkon a kvalitný displej. To všetko bežiace na nadupanom procesore, ktorý neodpúšťa. Zážitok bez kosenia, bez oneskorenia. A s čistou kvalitou obrazu. |
![]() | Intel ® Core Ultra 7 – Sila pre náročných |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 1TB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | Podsvietená klávesnica na nočné smeny Notebooky nechodia spať so západom slnka. A ich používatelia tiež nie. Pre dlhé noci pred monitorom je podsvietená klávesnica takmer nevyhnutnosťou. Externý zdroj svetla tak môžete úplne minimalizovať. Na všetko uvidíte vďaka integrovaným LEDkám. Osvieti, ale neoslepí. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377159159 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1800 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Sivá |
| HDMI: | ÁNO |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 1,40 - 4,80 GHz |
| Generácia procesora: | 14. Generace |
| Hmotnosť (kg): | 1,50 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Počet jadier: | 16 + 22 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | OLED |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| Počet USB 3.0: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






