MSI Summit E13 AI Evo A1MTG-028ES
Kód: NTB00009648Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S MSI získaš brutálny výkon a herné technológie bez kompromisov MSI je značka známa svojou špecializáciou na výkonné a herné stroje, ktoré zvládnu aj tie najnáročnejšie tituly a aplikácie. Ponúka agresívny výkon, kvalitné chladenie a technológie navrhnuté priamo pre hráčov aj tvorcov obsahu. Zariadenia MSI bodujú rýchlou odozvou, vysokou stabilitou a precíznym spracovaním, takže si môžeš byť istý, že dostaneš maximum z každej hry aj práce. Ideálna voľba pre každého, kto chce silu, rýchlosť a moderný hardvér v tej najlepšej forme. |
![]() | Výkonný MSI Summit všade s vami Nadupaný business rad, ktorý nepozná kompromisy. V celokovovom tenkom tele sa schováva špičkový Intel procesor a baterka, ktorá vydrží dlhé hodiny. Ostrý obraz zaistí kvalitný IPS dotykový displej s otočným 360 ° kĺbom . A na calle zase ostatní uvidia vás. A tiež začuje. Notebook je vybavený infračervenou kamerou a mikrofónmi s aktívnym potlačením šumu . Ani o svoje dáta sa nemusíte báť – technológia TPM 2.0 ich stopercentne zabezpečí. |
![]() | Preklopiteľný notebook s 360 ° kĺbom, čo zvládne prácu aj zábavu Otoč, postáv, polož, a rob presne to, čo potrebuješ. Vďaka 360 ° konštrukcii sa notebook počas sekundy premení na tablet, stojan alebo displej pre prezentáciu. Ideálne na cesty, do školy aj na gauč. Žiadne kompromisy, len maximálna flexibilita v každej situácii. |
![]() | Intel ® Core Ultra 7 – Sila pre náročných |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 1TB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Pohodlie a štýl vďaka podsvietenej klávesnici Podsvietená klávesnica ti umožní pracovať alebo písať aj v zhoršených svetelných podmienkach bez námahy a zbytočných preklepov. Klávesy sú dobre viditeľné aj pri večernom písaní alebo cestovaní, takže zostávaš produktívny kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše pôsobí elegantne a moderne, čo pridáva celému notebooku na štýle a eleganciu. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Notebook pripravený na okamžité používanie Všetko nainštalované a pripravené. Notobook od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377185455 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | Summit E13 AI Evo A1MTG-028ES |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 1,40 - 4,80 GHz |
| Generácia procesora: | 14. Generace |
| Hmotnosť (kg): | 1,39 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Arc Graphics |
| Konvertibilita: | Preklopiteľný |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Počet jadier: | 16 + 22 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 20 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | SUMMIT |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, GAMING SERIES |
| Vlastnosti: | Ľahký, Dotykový |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výrobce: | MSI |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.









.jpg)