Apple Mac Pre late-2013 (A1481) Cylinder
Kód: POC00000680Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Svižná a našliapaná AMD FirePro™ Existuje iba jedna prekážka – náš zrak. Tak precíznu a plynulú prácu umožňuje grafika FirePro™ zo stajne AMD. Vysoký výkon si jednoducho poradí s 3D modelovaním aj editáciou videa. Budete mať pod kontrolou každučký pixel. A v práci (alebo hrách) vás nebude spomaľovať zdĺhavé vykresľovanie. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 256GB pre tých najnáročnejších. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0885909720279 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesora: | Intel Xeon E5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | macOS Big Sur |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | Mac Pro late-2013 (A1481) |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | AMD FirePro D300 |
| Frekvencia procesora: | 3,70 - 3,90 GHz |
| Generácia procesora: | 3. Generácia |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Xeon E5-1620 V2 |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| USB 3.0: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Wifi: | ÁNO |
| Prevedenie: | Cylinder |
| #CENA: | do 8 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Systém: | MACOS |
| Typ notebooku: | Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Malý |
| Výrobca: | APPLE |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| DisplayPort Mini: | ANO |
| Počet DisplayPort Mini: | 4 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 4 |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_disable_upgrade_wifi: | true |
| opt_disable_upgrade_bluetooth: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



