Dell OptiPlex 3060 SFF
Kód: POC00000123Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Kancelársky Intel® Core i3 na prácu aj na filmy Cenovo dostupná, napriek tomu výkonná. Na surfovanie, prehrávanie multimediálneho obsahu alebo klasickú kancelársku prácu. V pohode zvládne aj hromadu otvorených záložiek v prehliadači. Okrem iného využíva patentovanú technológiu Intel® Hyper-Threading. Vďaka ktorej spracováva viac informácií bez nutnosti aktivácie ďalšieho jadra. Šetrí tak kapacitu procesora a spotrebu elektrickej energie. Aj vaše peniaze. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 128GB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 prináša moderný design, vyšší výkon a lepšie zabezpečenie. Ponúka jednoduché ovládanie a efektívnejšie multitasking. Notebooky s predinštalovaným Windows 11 sú pripravené na okamžité použitie - stačí zapnúť a pracovať! |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Ďalšie informácie
Stolný počítač Dell OptiPlex 3060 SFF (Small Form Factor) v prevedení SFF (Small Form Factor) je poháňaný procesorom Intel Core i3-8100. Ten spadá do rodiny procesorov 8. Generácie a pracuje na maximálnej frekvencii 3,6 GHz. Súčasťou procesora je integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 630. Práve spracovávané dáta a aplikácie sa ukladajú do operačnej pamäte DDR4 o veľkosti 4GB. Celkový počet ôsmich USB portov Vám umožní pripojiť veľké množstvo periférií bez nutnosti ich neustáleho odpájania. Monitor môžete k počítaču pripojiť napríklad pomocou digitálneho portu DisplayPort.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 5397184102589 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | OptiPlex 3060 |
| VGA: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 3,60 - 3,60 GHz |
| Generácia procesora: | 8. Generácia |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i3-8100 |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| Prevedenie: | SFF (Small Form Factor) |
| Výrobca: | DELL |
| Počet DisplayPort: | 1 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 4 |
| Počet VGA: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




