Fujitsu Esprimo P757/E85+ MT
Kód: POC00000445Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Japonská precíznosť s Fujitsu Precízne, všestranné a výkonné. Japonská značka vsádza predovšetkým na kancelárske využitie. Notebooky sú teda prispôsobené dlhej prevádzke, vyššiemu výkonu a hlavne užívateľskému komfortu. |
![]() | Intel® Core i5 pre grafické práce Náročnejší užívatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel® Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. |
![]() | Nekonečné možnosti s NVIDIA Quadro Profesionálne grafické riešenia NVIDIA Quadro sú známe svojou stabilitou a optimalizáciou pre technické nasadenie. Aj vo svojej integrovanej variante ponúkajú podporu moderných grafických technológií ako DirectX 12, OpenGL, OpenCL a Vulkan. riešenie a istoty v náročnom pracovnom prostredí. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými . |
![]() | Windows 10 Do ruky dostanete notebook plne pripravený na používanie s nainštalovanými Windows 10 a všetkými základnými aplikáciami. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4251150825128 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | Esprimo P757/E85+ |
| VGA: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro P600 |
| Frekvencia procesora: | 3,00 - 3,50 GHz |
| Generácia procesora: | 7. Generácia |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 630 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i5-7400 |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR5 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| Prevedenie: | MT (Mini Tower) |
| #CENA: | do 4 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| DVI: | ANO |
| Série: | Esprimo |
| Systém: | Windows 10 |
| Typ notebooku: | Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Malý |
| Výrobca: | FUJITSU |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| DisplayPort Mini: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet DisplayPort Mini: | 4 |
| Počet DVI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet VGA: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






