Fujitsu Esprimo P9010 TWR
Kód: POC00010748Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Fujitsu pre maximálnu spoľahlivosť a profesionálny prístup Fujitsu je značka, ktorá si zakladá na presnosti, kvalite a absolútnej spoľahlivosti v každodennom používaní. Jej zariadenia sú navrhnuté pre profesionálov aj firmy, ktoré potrebujú stabilný výkon bez zbytočných problémov. Fujitsu vyniká starostlivým spracovaním, tichým chodom a praktickými funkciami, ktoré uľahčia prácu v kancelárii aj na cestách. Pokiaľ chceš techniku, ktorá funguje dlhodobo, stabilne as dôrazom na profesionálne štandardy, Fujitsu je skvelá voľba. |
![]() | Intel Core i5 ponúka výkon a rýchlosť, ktoré si zamilujete. Náročnejší užívatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMeee SSD NVMeee s kapacitou 512GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Optická mechanika pre tvoje CD a DVD S optickou mechanikou ľahko spustíš filmy z DVD, nainštaluješ programy zo starších diskov, zahráš si klasické hry alebo vytiahneš dáta zo záloh na CD. Všetko vyriešiš rýchlo a bez nutnosti pripájať čokoľvek naviac. Jednoducho stačí vložiť disk a môžeš začať. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Stolový Počítač pripravený na okamžité používanie Stolný počítač od nás zapojíte, zapnete a môžete rovno začať pracovať. Systém je plne nainštalovaný, nastavený a pripravený na použitie bez zbytočného čakania. Operačný systém beží v slovenskom jazyku a každý počítač prechádza dôkladným testovaním všetkých komponentov, takže ručíme za jeho funkčnosť, kvalitu a vašu spokojnosť hneď od prvého zapnutia. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4262479525491 |
| Typ produktu: | Repasovaný A- |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | Esprimo P9010 |
| Frekvencia procesora: | 3,30 - 4,80 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i5-10600 |
| Počet jadier: | 6 + 12 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Prevedenie: | TWR (Tower) |
| #CENA: | do 10 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Esprimo |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Malý |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Výrobce: | Fujitsu |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






.jpg)