HP Pro Tower 400 G9 MT
Kód: POC00010591Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S HP získaš univerzálnu technológiu, ktorá pokryje prácu, domácnosť aj hranie HP patrí medzi značky, ktoré dokážu ponúknuť riešenie pre úplne každý typ používateľa od elegantných notebookov na bežnú prácu, cez výkonné herné stroje až po profesionálne business zariadenia s dôrazom na bezpečnosť a stabilitu. HP vyniká moderným dizajnom, špičkovými displejmi a šikovnými funkciami, ktoré zjednodušujú každodenné používanie. Či potrebuješ spoľahlivý pracovný notebook, domáci univerzál alebo hernú mašinu, HP má vždy model, ktorý sadne presne na tvoje potreby. Skvelá voľba pre všetkých, ktorí hľadajú vyváženú kombináciu výkonu, praktickosti a inovácií. |
![]() | Mistrštyk modelového radu – Intel® Core i7 Vysoké nároky na výkon, rýchlosť aj plynulosť systému. Najvýkonnejšie procesory i7 z modelových radov Intel® Core nemajú problém ani s náročnými grafickými editormi, modelovacími programami alebo najnovšími hrami. Nesekajú sa, šliapu. Vďaka kombinácii technológií Intel Hyper-Threading a Intel Turbo Boost dochádza k maximálnemu využitiu kapacity procesora. Zároveň minimalizáciu spotreby elektrickej energie. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMeee SSD NVMeee s kapacitou 1TB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | ZÁRUKA Vďaka tomu, že ide o tovar priamo od samotných výrobcov, ponúkame ho so všetkou parádou. Zárukou na 2 roky aj nervy šetriace warranty pickup servisom. Takže pokiaľ sa vám počas tejto doby od kúpy s počítačom čokoľvek stane, vyzdvihne ho u vás zadarmo autorizovaný servis. |
![]() | Stolový Počítač pripravený na okamžité používanie Stolný počítač od nás zapojíte, zapnete a môžete rovno začať pracovať. Systém je plne nainštalovaný, nastavený a pripravený na použitie bez zbytočného čakania. Operačný systém beží v slovenskom jazyku a každý počítač prechádza dôkladným testovaním všetkých komponentov, takže ručíme za jeho funkčnosť, kvalitu a vašu spokojnosť hneď od prvého zapnutia. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Predvádzacie A |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | Pro Tower 400 G9 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA RTX A400 |
| Frekvencia procesora: | 2,10 - 5,40 GHz |
| Generácia procesora: | 14. Generace |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 770 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i7-14700 |
| Počet jadier: | 20 + 28 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR6 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
| Wifi: | ÁNO |
| Prevedenie: | MT (Mini Tower) |
| #CENA: | do 30 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | Ľahký, Malý |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Grafický, Střih videa |
| Mini DisplayPort: | ANO |
| Počet DisplayPort: | 2 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet Mini DisplayPort: | 4 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Výrobce: | HP |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






.jpg)