HP ProDesk 400 G6 SFF
Kód: P9158Podrobný popis
![]() | Intel® Core i5 pre grafické práce Náročnejší používatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel® Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 256 GB. Pre tých najnáročnejších. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Ďalšie informácie
Stolný počítač HP ProDesk 400 G6 v prevedení SFF (Small Form Factor) je poháňaný procesorom Intel Core i5-9500. Ten spadá do rodiny procesorov 9. Generácie a pracuje na maximálnej frekvencii 4,40 GHz. Súčasťou procesora je integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 630. Práve spracovávané dáta a aplikácie sa ukladajú do operačnej pamäte DDR4 o veľkosti 16GB. Celkový počet ôsmich USB portov Vám umožní pripojiť veľké množstvo periférií bez nutnosti ich neustáleho odpájania. Monitor môžete k počítaču pripojiť napríklad pomocou digitálneho portu DisplayPort.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 1948507814906 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | 1 |
| VGA: | 1 |
| Frekvencia procesora: | 3,00 - 4,40 GHz |
| Generácia procesora: | 9. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 4,60 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i5-9500 |
| Počet jadier: | 6 |
| Rozmery (mm): | 296 x 270 x 95 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.0: | 4 |
| SerialPort: | 1 |
| Prevedenie: | SFF (Small Form Factor) |
| CPU Frekvence: | 3000 |
| CPU Frekvence TurboBoos: | 4400 |
| CPU Počet jader: | 6 |
| CPU Počet logických procesorů: | 6 |
| CPU Překlad: | Intel Core i5 |
| CPU Značka: | Intel |
| opt_disable_upgrade_bluetooth: | false |
| opt_disable_upgrade_wifi: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



