HP ProDesk 600 G5 SFF
Kód: POC00010625Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S HP získaš univerzálnu technológiu, ktorá pokryje prácu, domácnosť aj hranie HP patrí medzi značky, ktoré dokážu ponúknuť riešenie pre úplne každý typ používateľa od elegantných notebookov na bežnú prácu, cez výkonné herné stroje až po profesionálne business zariadenia s dôrazom na bezpečnosť a stabilitu. HP vyniká moderným dizajnom, špičkovými displejmi a šikovnými funkciami, ktoré zjednodušujú každodenné používanie. Či potrebuješ spoľahlivý pracovný notebook, domáci univerzál alebo hernú mašinu, HP má vždy model, ktorý sadne presne na tvoje potreby. Skvelá voľba pre všetkých, ktorí hľadajú vyváženú kombináciu výkonu, praktickosti a inovácií. |
![]() | Kancelársky Intel® Core i3 na prácu aj na filmy Cenovo dostupná, napriek tomu výkonná. Na surfovanie, prehrávanie multimediálneho obsahu alebo klasickú kancelársku prácu. V pohode zvládne aj hromadu otvorených záložiek v prehliadači. Okrem iného využíva patentovanú technológiu Intel® Hyper-Threading. Vďaka ktorej spracováva viac informácií bez nutnosti aktivácie ďalšieho jadra. Šetrí tak kapacitu procesora a spotrebu elektrickej energie. Aj vaše peniaze. |
![]() | Optická mechanika pre tvoje CD a DVD S optickou mechanikou ľahko spustíš filmy z DVD, nainštaluješ programy zo starších diskov, zahráš si klasické hry alebo vytiahneš dáta zo záloh na CD. Všetko vyriešiš rýchlo a bez nutnosti pripájať čokoľvek naviac. Jednoducho stačí vložiť disk a môžeš začať. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Stolový Počítač pripravený na okamžité používanie Stolný počítač od nás zapojíte, zapnete a môžete rovno začať pracovať. Systém je plne nainštalovaný, nastavený a pripravený na použitie bez zbytočného čakania. Operačný systém beží v slovenskom jazyku a každý počítač prechádza dôkladným testovaním všetkých komponentov, takže ručíme za jeho funkčnosť, kvalitu a vašu spokojnosť hneď od prvého zapnutia. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0193905588046 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Kapacita disku: | 256 GB + 512 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | ProDesk 600 G5 |
| Frekvencia procesora: | 3,60 - 4,20 GHz |
| Generácia procesora: | 9. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 4,50 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core i3-9100 |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Typ disku: | SSD NVMe + SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Prevedenie: | SFF (Small Form Factor) |
| #CENA: | do 6 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Prodesk |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | LACNÝ, Malý |
| Využitie: | Domáce, Dětský, Seniorský |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Výrobce: | HP |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





.jpg)