Lenovo ThinkStation P310 TWR
Kód: POC00000629Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Bezpečný profi procesor Intel® Xeon Maximálny výkon, istota a bezpečnosť. Pokojne celý deň. Nekonečné herné session, náročné CAD programy alebo profesionálny edit videí. Vďaka kombinácii technológií Intel Hyper-Threading a Intel Turbo Boost dochádza k maximálnemu využitiu kapacity procesora. Zvláda pracovať s ohromnými dáta setmi. Jedinečná Error-Correcting Code pamäť minimalizuje riziko nechceného pádu systému, ktorý by mohol viesť k strate dát. |
![]() | Nekonečné možnosti s NVIDIA Quadro Profesionálne grafické riešenia NVIDIA Quadro sú známe svojou stabilitou a optimalizáciou pre technické nasadenie. Aj vo svojom integrovanom variante ponúkajú podporu moderných grafických technológií ako DirectX 12, OpenGL, OpenCL a Vulkan. Vďaka certifikácii pre profesionálny softvér a vyhradenej pamäte, poskytujú spoľahlivý výkon pri práci s technickými výkresmi, 3D modelmi alebo vizualizáciami. Sú ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí potrebujú kombináciu kompaktného riešenia a istoty v náročnom pracovnom prostredí. |
![]() | SSD disk Princíp klasického pevného disku pomaly valcuje SSD technológia. Mechanické súčiastky náchylné na poškodenie sú nahradené elektronickými. Tie sú zároveň rýchlejšie, tichšie a šetrnejšie na spotrebu elektrickej energie. Tichá, odolná a rýchla pamäť o veľkosti 512GB + 1TB pre tých najnáročnejších. |
![]() | Windows 10 Do ruky dostanete notebook plne pripravený na používanie. S nainštalovanými Windows 10 a všetkými základnými aplikáciami. Stačí len spustiť a začať fungovať. Vďaka tomu ušetríte veľa času. A nervov. |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 191200299445 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Typ procesora: | Intel Xeon E3 |
| Kapacita disku: | 512 GB + 1024 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| Optická mechanika: | ANO |
| Model: | ThinkStation P310 |
| VGA: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA Quadro K620 |
| Frekvencia procesora: | 3,50 - 3,90 GHz |
| Generácia procesora: | 6. Generácia |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Xeon E3-1240 v5 |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR3 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
| SerialPort: | ANO |
| Prevedenie: | TWR (Tower) |
| #CENA: | do 5 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| DVI: | ANO |
| Série: | Thin |
| Systém: | Windows 10 |
| Typ notebooku: | Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Malý |
| Výrobca: | LENOVO |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Počet DVI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 6 |
| Počet VGA: | 1 |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





