MSI MPG Infinite X3 AI 2NUF7-022ES DT
Kód: POC00005850Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Intel ® Core Ultra 7 – Sila pre náročných |
![]() | Nekonečné možnosti s GeForce® RTX Neuspokojte sa s kompromismi, keď nemusíte. Vďaka revolučnej technológii NVIDIA DLSS získate maximálny výkon aj dokonalé detaily. Kombinácia umelej inteligencie a ray tracingu v reálnom čase umožňuje neskutočne rýchle renderovanie komplexných 3D projektov, editáciu 8k videí alebo streamovanie v špičkovej kvalite.Hráči zase ocenia extrémne FPS a detailné vykreslenie. Neprídete tak o jedinú sekundu hry, ktorá často rozhoduje o víťazstve. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 1TB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 prináša moderný design, vyšší výkon a lepšie zabezpečenie. Ponúka jednoduché ovládanie a efektívnejšie multitasking. Notebooky s predinštalovaným Windows 11 sú pripravené na okamžité použitie - stačí zapnúť a pracovať! |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Zariadenie od nás môžete zapnúť a bez zbytočného čakania začať používať. Systém beží v slovenčine a pokiaľ je potreba, tak klávesnicu sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377276375 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A+ |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32 GB |
| Dedikovaná grafická karta: | ÁNO |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Farba: | Čierna |
| DisplayPort: | ÁNO |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | MPG Infinite X3 AI 2NUF7-022ES |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super |
| Frekvencia procesora: | 3,30 - 5,50 GHz |
| Generácia procesora: | 15. Generace |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 265K |
| Počet jadier: | 20 + 20 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Typ pamäte GPU: | GDDR6 |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Veľkosť pamäte GPU: | 16 GB |
| Wifi: | ÁNO |
| Prevedenie: | DT (Desktop) |
| #CENA: | Do 45 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Špeciálna: | Prosklená bočnice, Vodní chlazení |
| Typ notebooku: | Workstation, GAMING SERIES, Netbook, Mininotebook |
| Vlastnosti: | Ľahký, Malý |
| Výrobca: | MSI |
| Využitie: | Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Herné, Grafický, Střih videa |
| Počet DisplayPort: | 3 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet LAN: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 4 |
| Počet USB-C: | 2 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| opt_disable_upgrade_wifi: | true |
| opt_disable_upgrade_bluetooth: | true |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





