MSI PRE AP162T ADL-042XEU-BN1008GS25XXASS 15,6"
Kód: AIO00009035Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S MSI získaš brutálny výkon a herné technológie bez kompromisov MSI je značka známa svojou špecializáciou na výkonné a herné stroje, ktoré zvládnu aj tie najnáročnejšie tituly a aplikácie. Ponúka agresívny výkon, kvalitné chladenie a technológie navrhnuté priamo pre hráčov aj tvorcov obsahu. Zariadenia MSI bodujú rýchlou odozvou, vysokou stabilitou a precíznym spracovaním, takže si môžeš byť istý, že dostaneš maximum z každej hry aj práce. Ideálna voľba pre každého, kto chce silu, rýchlosť a moderný hardvér v tej najlepšej forme. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 128GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Počítač pripravený na okamžité používanie Počítač od nás zapojíte, zapnete a môžete rovno začať pracovať. Systém je plne nainštalovaný, nastavený a pripravený na použitie bez zbytočného čakania. Operačný systém beží v slovenskom jazyku a každý počítač prechádza dôkladným testovaním všetkých komponentov, takže ručíme za jeho funkčnosť, kvalitu a vašu spokojnosť hneď od prvého zapnutia. |
B
Kategória B Najlepší pomer cena/výkon
Mierne kozmetické nedostatky na displeji alebo tele
Produkt je plne funkčný, viac o stavoch tu. Pre zaslanie fotografií nás prosím kontaktujte na info@pocitarna.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Predvádzacie B |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| Model: | PRO AP162T ADL-042XEU-BN1008GS25XXASS |
| VGA: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 3,4 Ghz |
| Generácia procesora: | 12. Generace |
| Hmotnosť (kg): | 7,00 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel N100 |
| Počet jadier: | 4 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| SerialPort: | ANO |
| Prevedenie: | AiO (All in One) |
| #CENA: | do 8 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | PRO |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, GAMING SERIES |
| Vlastnosti: | LACNÝ, Dotykový |
| Využitie: | Domáce, Dětský, Seniorský |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet SerialPort: | 2 |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výrobce: | MSI |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





.jpg)