MSI PRE AP222T 13M-056IT 21,5"
Kód: AIO00009480Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | S MSI získaš brutálny výkon a herné technológie bez kompromisov MSI je značka známa svojou špecializáciou na výkonné a herné stroje, ktoré zvládnu aj tie najnáročnejšie tituly a aplikácie. Ponúka agresívny výkon, kvalitné chladenie a technológie navrhnuté priamo pre hráčov aj tvorcov obsahu. Zariadenia MSI bodujú rýchlou odozvou, vysokou stabilitou a precíznym spracovaním, takže si môžeš byť istý, že dostaneš maximum z každej hry aj práce. Ideálna voľba pre každého, kto chce silu, rýchlosť a moderný hardvér v tej najlepšej forme. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 128GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 je operačný systém od Microsoft, ktorý je navrhnutý tak, aby bol rýchly, prehľadný a maximálne pohodlný na používanie. Ponúka čisté prostredie, lepšiu prácu s oknami a plynulejší multitasking, takže sa v ňom ľahko zorientuješ hneď od prvého zapnutia. Skvele zvláda bežnú kancelársku prácu, štúdium, zábavu aj prácu z domova a je plne pripravený na moderné aplikácie aj dlhodobé aktualizácie. Systém, ktorý nekomplikuje prácu, ale naopak ju zrýchľuje a spríjemňuje každý deň. |
![]() | Počítač pripravený na okamžité používanie Počítač od nás zapojíte, zapnete a môžete rovno začať pracovať. Systém je plne nainštalovaný, nastavený a pripravený na použitie bez zbytočného čakania. Operačný systém beží v slovenskom jazyku a každý počítač prechádza dôkladným testovaním všetkých komponentov, takže ručíme za jeho funkčnosť, kvalitu a vašu spokojnosť hneď od prvého zapnutia. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711377040617 |
| Typ produktu: | Predvádzacie A |
| Uhlopriečka: | 21,5" |
| Typ procesora: | Intel Pentium Gold |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | PRO AP222T 13M-056IT |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Generácia procesora: | 12. Generace |
| Hmotnosť (kg): | 8,95 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 710 |
| LAN: | ÁNO |
| Model procesora: | Intel Pentium Gold G7400 |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | ANO |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| SerialPort: | ANO |
| Prevedenie: | AiO (All in One) |
| #CENA: | do 9 000 Kč |
| #TAG: | Předváděcí, Zánovní, Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky |
| Série: | PRO |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | Workstation, GAMING SERIES |
| Vlastnosti: | LACNÝ, Dotykový |
| Využitie: | Domáce, Dětský, Seniorský |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet LAN: | 2 |
| Počet SerialPort: | 1 |
| Počet USB 2.0: | 2 |
| Počet USB 3.0: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Výrobce: | MSI |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





.jpg)