Apple iPad 10,2" (8. generácia) 32GB Space Gray (2020), A2270 , včetně příslušenství + Magnetické dotykové pero pro Apple iPad ZDARMA
Kód: TAB00002165Súvisiaci tovar
Podrobný popis
| |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny tablet Apple iPad, softvér v CZ jazyku | Súčasťou balenia je napájací adaptér a dátový kábel Lightning | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Tablet bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčný. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme |
- Rýchly 6 jadrový procesor Apple A12 Bionic
- Retina IPS panel o veľkosti 10,2 palca
- Vybeven Bluetooth 4.2 s EDR, Wi-Fi, Čítačka odtlačku prstov
- 32 GB internej pamäte
- Podporuje Apple Pencil 1. generácie
- Nahrávanie videí v kvalite 1080p HD
- 250,6 x 174,1 x 7,5 mm s hmotnosťou 495 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0190199809635 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 10,2" |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 3 GB |
| Rozlíšenie: | 2160 x 1620 |
| Operačný systém: | iOS |
| Farba: | Space Gray |
| Model: | iPad 8 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Výrobca: | APPLE |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iPadLightning |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
