Apple iPad 9,7" (2012, 4. gen) 16GB Black Wi-Fi + Cellular A1459, včetně příslušenství + dárek ochranný kryt zdarma
Kód: TAB00001159Podrobný popis
| |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny tablet Apple iPad, softvér v SK jazyku | Súčasťou balenia je napájací adaptér a dátový kábel lightning | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Tablet bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčný. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme |
.png)
- Rýchly 2 jadrový procesor Apple A6X so 4 jadrovým grafickým procesorom
- Retina IPS panel o veľkosti 9,7 palca
- Vybavený Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, GLONASS, GSM
- Podpora Micro-SIM
- 16 GB internej pamäte
- 241 x 186 x 9 mm s hmotnosťou 662g
Aktualizácia systému iOS je u tohto produktu už obmedzená. Spoločnosť Apple obmedzuje inštaláciu novších verzií systému iOS a vplyvom toho môže mať zariadenie problém s inštaláciou a spustením niektorých aplikácií tretích strán. Viac informácií tu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 885909681921 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 9,7" |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 1 GB |
| Rozlíšenie: | 2048 x 1536 |
| Operačný systém: | iOS |
| Farba: | Black |
| Model: | iPad 4 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iPadLightning |
| Výrobce: | Apple |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
