Apple iPad Mini 7,9" (2013, 2. gen) 32GB Space Gray A1489, včetně příslušenství
Kód: TAB00002301Podrobný popis
![]() | Apple ako absolútna špička prémiovej kvality Apple je značka, ktorá určuje smer modernej techniky. Jej zariadenia sú známe špičkovým spracovaním, dokonalým designom a intuitívnym prostredím, ktoré si okamžite zamiluješ. MacBooky, iPhony aj iPady spája rýchlosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Keď siahneš po Apple, vyberáš si to najlepšie. Pokiaľ chceš technológiu na najvyššej úrovni, ktorú poznáš na prvý dotyk aj pohľad, Apple je voľba číslo jedna. |
![]() | Kompaktné hliníkové telo, ktoré padne do jednej ruky iPad mini 2 ponúka ľahké a pevné hliníkové prevedenie v kompaktnej veľkosti, ktorá je ideálna na používanie jednou rukou. Ľahko sa zmestí do batohu aj menšie tašky a vďaka nízkej hmotnosti je pohodlný aj pri dlhšom čítaní alebo sledovaní obsahu. Malé rozmery sú jeho najväčšou prednosťou - plnohodnotný iPad v praktickom formáte. |
![]() | Procesor A7 pre stabilné každodenné používanie O výkon sa stará procesor Apple A7, ktorý zaisťuje plynulý chod základných aplikácií, internetu aj prehrávanie videa. Tablet reaguje spoľahlivo pri bežnej práci a je vhodný na nenáročné používanie, čítanie, e-maily alebo sledovanie obsahu. Jednoduchý a stabilný základ na každodenné použitie. |
![]() | Displej iPad mini 2 je vybavený 7,9" Retina displejom, ktorý ponúka ostrý text, jemné detaily a prirodzené farby. Vďaka vysokému rozlíšeniu je čítanie pohodlné a obraz príjemný aj pri dlhšom používaní. Ideálna veľkosť pre čítanie kníh, prezeranie webu aj sledovanie videí na cestách. |
![]() | Funkcia Tablet ponúka stabilné Wi-Fi pripojenie pre online prácu aj zábavu a Lightning konektor na nabíjanie a prenos dát. Operačný systém od Apple je prehľadný a ľahko ovládateľný, takže sa v ňom rýchlo zorientuje každý používateľ. Praktická výbava na jednoduché každodenné používanie. |
![]() | Originálne zariadenie s kompletnou výbavou Jedná sa o originálny tablet so softvérom v slovenskom jazyku a je plne pripravené na okamžité používanie. Súčasťou balenia je napájací adaptér a kábel. Produkt dodávame v pôvodnom originálnom balení, alebo v univerzálnej kartónovej krabičke. Každý kus prešiel dôkladným testovaním, bol profesionálne vyčistený a je 100% funkčný. Batéria je otestovaná a garantujeme jej dobrý stav, takže máš istotu spoľahlivého každodenného používania bez starostí. |

Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0885909770786 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 7,9" |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 1 GB |
| Rozlíšenie: | 2048 x 1536 |
| Operačný systém: | iOS |
| Farba: | Space Gray |
| Model: | iPad Mini 2 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iPadLightning |
| Výrobce: | Apple |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár






.jpg)