Apple iPhone 8 128GB Space Gray + Ochranné tvrzené sklo ZDARMA
Kód: TEL00002386Podrobný popis
| |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Repasovaný | Príslušenstvo | Krabička |
| Originálny mobilný telefón značky Apple | Použitý telefón, ktorý bol riadne otestovaný, vyčistený a teraz čaká na svojho nového majiteľa | Súčasťou balenia je napájací adaptér a lightning kábel. s redukciou | V prípade absencie pôvodného balenia, dodávame telefón v univerzálnej kartónovej krabičke |
- Konektor Lightning ponúka bleskurýchly prenos dát a nabíjania a jeho obojstranný konektor značne uľahčuje zapojenie.
- NFC čip umožňujúci bezkontaktné platby a rýchle spárovanie s ostatnými zariadeniami (bezdrôtové reproduktory...).
- Rýchle surfovanie po internete vďaka väčšiemu počtu LTE pásiem s podporou rýchlosti až 450 Mb/s.
- Absencia 3.5 mm jack konektora - Na pripojenie slúchadiel je nutné použiť redukciu (súčasťou balenia).
- Podpora bezdrôtového nabíjania pomocou podložky so štandardom Qi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Telefóny, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 190198450715 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 4,7" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 2 GB |
| Rozlíšenie: | 1334 x 750 |
| Operačný systém: | iOS |
| Farba: | Space Gray |
| Model: | iPhone 8 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| Výrobca: | APPLE |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | iphoneNoJ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
