Huawei P20 128GB Black
Kód: TEL00002085Podrobný popis
Tento produkt je kvôli miernym známkam použitia zaradený do kategórie B. Pre zaslanie fotografií nás neváhajte kontaktovať na info@pocitarna.cz | |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny mobilný telefón značky Huawei | Súčasťou balenia je u nás príslušenstvo zadarmo: napájací adaptér a USB-C | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Telefón bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčný. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme |
Vlastnosti
- Operačný systém Android
- Čistý a ostrý obraz s veľkým množstvom detailov vďaka Full HD+ rozlíšeniu
- Odolný rám z kovu doplnený sklenenou prednou aj zadnou stranou
- NFC čip umožňujúci bezkontaktné platby a rýchle spárovanie s ostatnými zariadeniami (bezdrôtové reproduktory...)
- Čítačka odtlačkov prstov, Odomykanie pomocou tváre
- Rýchle surfovanie po internete prostredníctvom siete LTE
- 149 x 71 x 7,6 mm
- 165 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Telefóny, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 6901443214631 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 5,8" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 4 GB |
| Rozlíšenie: | 2240 x 1080 |
| Operačný systém: | Android |
| Farba: | Black |
| Model: | P20 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| Výrobca: | HUAWEI |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | AndroidUsbC |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
