Samsung Galaxy Note10 (ENG) 256GB Aura Black
Kód: TEL00002102Podrobný popis
Časť operačného systému zariadenia je v Anglickom rozhraní. Tento produkt je kvôli miernym známkam použitia zaradený do kategórie B. Pre zaslanie fotografií nás neváhajte kontaktovať na info@pocitarna.cz | |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny mobilný telefón Samsung, softvér v CZ a časť v ENG jazyku | Súčasťou balenia je u nás príslušenstvo zadarmo: napájací adaptér a napájací kábel | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Telefón bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčná. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme. |
Vlastnosti
- Podpora operačného systému Android 12 s nadstavbou One UI 4
- Rýchle nabíjanie s rýchlosťou 25W, bezdrôtové nabíjanie s rýchlosťou 11W alebo dokonca Reverzné nabíjanie 9W
- Verné videá až v kvalite 4K Ultra HD až pri 60 fps alebo Full HD až pri 240 fps a optickou + elektronickou stabilizáciou obrazu
- Krásny displej Dynamic AMOLED FHD+ s rozlíšením 2280 x 1080
- Univerzálny nabíjací port USB-C
- Úžasné funkcie ako je Odomykanie tvárou, Čítačka odtlačkov prstov, Dolby Atmos alebo Samsung Dex
- Rozmery: 151 x 72 x 8 mm (V x Š x H)
- Hmotnosť: 168 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Telefóny, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8806090026409 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 6,3" |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1080 x 2280 |
| Operačný systém: | Android |
| Farba: | Aura Black |
| Model: | Galaxy Note10 (ENG) |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| Výrobca: | SAMSUNG |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | AndroidUsbC |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

