Samsung Galaxy S10e 128GB Prism Black
Kód: TEL00002070Podrobný popis
| |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny mobilný telefón Motorola, softvér v CZ jazyku | Súčasťou balenia je u nás kompletné príslušenstvo zadarmo: napájací adaptér a kábel | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Telefón bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčný. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme |
Vlastnosti
- Operačný systém Android
- Odolný voči vode
- NFC čip umožňujúci bezkontaktné platby a rýchle spárovanie s ostatnými zariadeniami (bezdrôtové reproduktory...)
- Rýchle surfovanie po internete prostredníctvom siete LTE
- Rozmery: 142,2 x 69,9 x 7,9 mm
- Hmotnosť: 150 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Telefóny, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8801643693060 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 5,8" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 6 GB |
| Rozlíšenie: | 1080 x 2280 |
| Operačný systém: | Android |
| Farba: | Prism Black |
| Model: | Galaxy S10e |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| Dual SIM: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| Výrobca: | SAMSUNG |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | AndroidUsbC |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
