Samsung Galaxy Z Flip3 5G 128GB Phantom Black
Kód: TEL00002360Podrobný popis
Tento produkt je kvôli miernym známkam použitia zaradený do kategórie B. Pre zaslanie fotografií nás neváhajte kontaktovať na info@pocitarna.cz | |||
|---|---|---|---|
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny mobilný telefón Samsung, softvér v CZ jazyku | Súčasťou balenia je u nás príslušenstvo zadarmo: napájací adaptér a micro USB kábel | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Telefón bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčný. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme |
Vlastnosti
- Operačný systém Android
- Schopnosť bezdrôtového zdieľania energie
- NFC čip umožňujúci bezkontaktné platby a rýchle spárovanie s ostatnými zariadeniami (bezdrôtové reproduktory...)
- Rýchle surfovanie po internete prostredníctvom siete LTE
- dual SIM - eSIM
- 168 x 74 x 7,2 mm - otvorený
- 84 x 74 x 17,3 mm - zatvorený
- 183 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Telefóny, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8806092565081 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 6,7" |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1080 x 2640 |
| Operačný systém: | Android |
| Farba: | Phantom Black |
| Model: | Galaxy Z Flip3 |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| Výrobca: | SAMSUNG |
| 5G: | ANO |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | AndroidUsbC |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
