Samsung Galaxy Z Fold3 5G 256GB Phantom Black
Kód: TEL00002002Podrobný popis
Tento produkt je kvôli miernym známkam použitia zaradený do kategórie B.
Pre zaslanie fotografií nás neváhajte kontaktovať na info@pocitarna.cz
| Originálne | Príslušenstvo | Krabička | Repasovaný |
| Originálny mobilný telefón Samsung, softvér v CZ jazyku | Súčasťou balenia je u nás príslušenstvo zadarmo: napájací adaptér a napájací kábel | Originálne pôvodné balenie, alebo univerzálna kartónová krabička | Telefón bol riadne otestovaný a vyčistený. Je 100% funkčná. Batéria bola otestovaná a jej dobrý stav garantujeme. |
Vlastnosti
- Podpora operačného systému Android 15 s nadstavbou One UI 7
- Rýchle nabíjanie s rýchlosťou 25W alebo bezdrôtové nabíjanie s rýchlosťou 11W
- Vybavený najrýchlejšou mobilnou sieťou 5G
- Verné videá až v kvalite 4K Ultra HD pri 60 fps alebo Full HD pri 30 fps a optickou stabilizáciou obrazu
- Krásny ohybný displej s 120 Hz a rozlíšením 2208 x 1768
- Univerzálny nabíjací port USB-C
- Úžasné funkcie ako je Čítačka odtlačkov prstov, Dolby Atmos, alebo možnosť Samsung Dexu
- Rozmery: 158 x 128 x 6 mm (V x Š x H)
- Hmotnosť: 271 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Telefóny, mobily |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 8806092562424 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 7,6" |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 12 GB |
| Rozlíšenie: | 2208 x 1768 |
| Operačný systém: | Android |
| Farba: | Phantom Black |
| Model: | Galaxy Z Fold3 5G |
| Bluetooth: | ÁNO |
| 3G: | ÁNO |
| Dual SIM: | ÁNO |
| LTE: | ÁNO |
| Výrobca: | SAMSUNG |
| 5G: | ANO |
| BEsovaVariable_addProductPrepareCompletor: | AndroidUsbC |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
