Prepojovací kábel HDMI - HDMI v.1.4 4,5m

 
 
cablexpert

Tienený prepojovací kábel HDMI (samec) - HDMI (samec) verzia 1.4 o dĺžke 4,5m

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do
26.4.2024
Cena €4,69 bez DPH
€5,67    
Kód tovaru CAB0010
Kategória Káble a redukcia
Záruka 2 roky
 

Špecifikácia

Ethernetový kanál
Špecifikácie HDMI 1.4 pridávajú do HDMI kábla dátový, Fast Ethernetový (100Mbit/s) kanál pre vysokorýchlostnú obojsmernú komunikáciu. To umožňuje zariadenie s internetovým pripojením a HDMI zdieľať pripojenie k internetu s inými HDMI zariadeniami. Tiež povoľuje zdieľanie obsahu medzi niekoľkými HDMI zariadeniami. Všetko bez nutnosti ďalšieho oddeleného Ethernetového kábla.

Kanál pre spätnú komunikáciu
Nové špecifikácie pridávajú kanál pre spätnú komunikáciu. Ten má na starosti obojstranný dátový prenos zvuku. Povoľuje HDTV posielať audio stream do A/V receivera cez HDMI kábel, čím redukuje počet potrebných káblov.

3D cez HDMI
Špecifikácie štandardu 1.4 definujú rozdelenie dátového toku na dva stereo kanály pri rozlíšení až 1080p (1920x1080) na použitie v domácich stereo 3D systémoch.

Podpora pre rozlíšenie 4K x 2K
Nové špecifikácie umožňujú podporu až štvornásobného high-definition (HD) rozlíšenia (4x 1080p) používaného v moderných domácich kinách.

Podporovanými formátmi sú:
3840x2160 24Hz/25Hz/30Hz
4096x2160 24Hz

Rozšírená podpora farebných priestorov
HDMI teraz podporuje sYCC601, Adobe RGB a AdobeYCC601 farebné priestory používané v digitálnych kamerách/fotoaparátoch.

Systém pripojenia v automobiloch
Špecifikácia kábla navrhnutého na použitie v automobiloch. Definuje základy pre rozvod HD obsahu po zariadeniach vo vozidle (multifunkčná konzola v stredovom paneli, panely zabudované v sedačkách a pod.).

High-Definition digitálny audio / video kábel rozhrania Multimedia Interface (HDMI)
Podporuje prenos dát šírku pásma až do 10 gigabitov/s
Umožňuje obojsmernú komunikáciu medzi inteligentnými zariadeniami HDMI
Podporuje 3D TV s rozlíšením videa až 3840 x 2160 pixelov na 24/25/30 Hz a 4096 x 2160 at 24 Hz
Podporuje HDMI Ethernet Channel 100 Mbps funkciu (HEC)
Podporuje Audio Return Channel technology (HARC) Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť aj v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Typ produktu Nové
Výrobce CABLEXPERT
Tip na dárky Dárky pro muže, Dárky pro muže k narozeninám, Vánoční dárky pro muže, dárek pro strejdu, dárek pro přítele k výročí, dárky pro muže 20 let, dárek pro muže 25 let, dárek k 30 narozeninám pro muže, dárek k 33 narozeninám pro muže, dárek k 35 narozeninám pro muže, dárek ke 40. narozeninám pro muže, dárek pro muže k 45 narozeninám, dárek k 50 narozeninám pro muže, dárek pro dědu k vánocům, dárek pro manžela k vánocům, vánoční dárek pro kolegu, dárek pro bráchu na vánoce, dárek pro tátu k vánocům, dárek pro přítele k vánocům, vánoční dárek pro tchána, dárek pro milence, dárek pro ženicha, dárek pro kamaráda, dárek pro tchána, dárek pro přítele, dárek pro tátu, dárek k valentýnu pro muže, dárek pro zetě, dárek pro manžela, dárek pro dědu, den otců dárek, dárek pro tátu k svátku, skvělé dárky pro muže, originální dárky pro muže, dárek k svátku pro muže, dárky z lásky pro muže, dárek pro kolegu, dárek pro přítele k narozeninám, dárek k svátku pro přítele

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: