Apple MacBook 12" Early-2016 (A1534)
Kód: 23138Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 885909924684 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 12" |
| Typ procesora: | Intel Core M |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1440 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Mac OS Big Sur |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Space Gray |
| DisplayPort: | NIE |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | NIE |
| Čítačka pamäťových kariet: | NIE |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 0,90 - 2,20 GHz |
| Generácia procesora: | 6. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 0,92 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 515 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | NIE |
| Materiál: | Hořčíková slitina + Plast |
| Model procesora: | Intel Core m3-6Y30 |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 + 2 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | NIE |
| USB-C: | 1 |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 12 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Popis kozmetickej chyby: | ), Doplněn adaptér + 280 Kč (C02T314RGTHT, C02SG20KGTHT, Obtisklá klávesnice na DP, vyleštěná klávesnice (C02T314RGTHT |
| Systém: | MACOS |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS, Macbook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | APPLE |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




