Apple MacBook Pro 13" Mid-2014 (A1502)
Kód: 22620Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Intel® Core i5 pre grafické práce
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov
|
![]() |
Podsvietená klávesnica na nočné zmeny
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 888462018807 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1600 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Mac OS Big Sur |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Silver |
| DisplayPort: | 2x Mini |
| HDMI: | ÁNO |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| VGA: | NIE |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | NIE |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,60 - 3,10 GHz |
| Generácia procesora: | 4. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,57 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel Iris Graphics 5100 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Horčíková zliatina |
| Model procesora: | Intel Core i5-4278U |
| Modem: | NIE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 + 2 |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 2 |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 12 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Popis kozmetickej chyby: | ), Servisní oprava + 1720 Kč (C02NXKDFG3QJ, Delaminace (C02NXKDFG3QJ |
| Série: | MACBOOK PRO |
| Systém: | MACOS |
| Špeciálna: | 2X Thunderbolt |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS, Macbook |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | APPLE |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| opt_disable_upgrade_ram: | true |
| opt_disable_upgrade_disc: | true |
| opt_disable_upgrade_blesk: | true |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





