Fujitsu LifeBook E734
Kód: NTB014212Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() |
Japonská precíznosť s Fujitsu
|
![]() |
Intel® Core i5 pre grafické práce
|
![]() |
SSD disk
|
![]() |
Windows 10
|
![]() |
PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 4016139160290 |
| Typ produktu: | Repasovaný A |
| Uhlopriečka: | 13,3" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 8 GB |
| Rozlíšenie: | 1366 x 768 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 10 Home |
| Dotyková obrazovka: | NIE |
| Farba: | Strieborná |
| DisplayPort: | ÁNO |
| HDMI: | NIE |
| Optická mechanika: | NIE |
| Podsvietená klávesnica: | NIE |
| VGA: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU): | NIE |
| eSATA: | NIE |
| Frekvencia procesora: | 2,60 - 3,30 GHz |
| Generácia procesora: | 4. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,8 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 4600 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| LAN: | ÁNO |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i5-4300M |
| Modem: | 4G/LTE |
| Numerická klávesnica: | NIE |
| Počet jadier: | 2 + 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Rozmery (mm): | - |
| Typ disku: | SSD |
| Typ operačnej pamäte: | DDR3 |
| Typ pamäte GPU: | NIE |
| Typ panelu: | TN |
| USB 2.0: | NIE |
| USB 3.0: | 3 |
| USB-C: | NIE |
| Veľkosť pamäte GPU: | NIE |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 4 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| category_robots: | - |
| Série: | Lifebook |
| Systém: | Windows 10 |
| Typ zariadenia: | - |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ |
| Výrobca: | FUJITSU |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Dětský, Seniorský |
| Značka: | - |
| CPU Frekvence: | 2600 |
| CPU Frekvence TurboBoos: | 3300 |
| CPU Generace: | 4. Generace |
| CPU Počet jader: | 2 |
| CPU Počet logických procesorů: | 4 |
| CPU Překlad: | Intel Core i5 |
| CPU Značka: | Intel |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





