Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 + Lenovo brašna ThinkPad Essential Topload (Eco) 16" ZDARMA
Kód: NTB00000726Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Legendárna ThinkPad do práce Výkon, variabilita a kvalitné spracovanie robí z ThinkPad modelov úplnú legendu. Využívajú sa predovšetkým ako pracovné stanice. Problém im nerobí ani hranie hier alebo editácia fotografií. Použité materiály zaisťujú dlhú životnosť. A zvládajú častý prenos aj cestovanie. Práca na ňom je rýchla, komfortná a hlavne spoľahlivá. Kdekoľvek, kedykoľvek. |
![]() | Intel® Core i5 pre grafické práce Náročnejší používatelia rozhodne nesiahajú nižšie ako po procesore Intel® Core i5. Okrem bežných kancelárskych prác umožňuje jeho výkon aj plynulé editovanie videí, úpravu fotografií či hranie náročnejších hier. Nespornou výhodou je technológia Intel® Turbo Boost navyšujúca výkon procesora pri spustení náročnejších aplikácií. Navýšená kapacita cache pamäte zase zaisťuje plynulejší chod systému. |
![]() | Vysokorýchlostné úložisko SSD NVMe SSD NVMe s kapacitou 256GB je až 6× rýchlejší ako SSD SATA, a až 25× rýchlejší ako klasický HDD. Vďaka vysokej rýchlosti čítania, spúšťa systém aj aplikácia prakticky okamžite a umožňuje bleskový prenos dát. Vďaka modernému rozhraniu PCIe je nielen rýchlejší, ale aj energeticky efektívnejší a odolnejší voči opotrebovaniu. Ak hľadáte maximálnu rýchlosť a plynulosť, NVMe SSD je jasná voľba! |
![]() | Pestrofarebná technológia IPS bez slepých uhlov Širšie pozorovacie uhly, maximálna kvalita zobrazených farieb a väčšia paleta odtieňov. IPS technológia prináša na displeje bezkonkurenčný vizuálny zážitok. Displej je čitateľný z akéhokoľvek uhla a nedochádza k nepríjemným zmenám obrazu. Obraz je živý, sýty a hlavne ničím nerušený. |
![]() | Podsvietená klávesnica Accutype Dômyselné rozmiestnenie kláves patentovanej klávesnice Accutype vysoko cení aj odborní kritici. Nižšie riziko preklepu aj svalovej únavy. Navyše je vodeodolná. Čo je k počtu poliatych notebookov obrovská výhoda. Chytro umiestnený TrackPoint dokáže úplne zastúpiť pohyb kurzora myši. Píšte komfortne. A pokojne do noci vďaka efektívnemu podsvieteniu. |
![]() | Windows 11 - Rýchly, bezpečný a pripravený na použitie Windows 11 prináša moderný design, vyšší výkon a lepšie zabezpečenie. Ponúka jednoduché ovládanie a efektívnejšie multitasking. Notebooky s predinštalovaným Windows 11 sú pripravené na okamžité použitie - stačí zapnúť a pracovať! |
![]() | PRIPRAVENÉ K OKAMŽITEJ AKCII Všetko nainštalované a pripravené. Notebook od nás môžete zapnúť a bez zdržovania fungovať. Systém beží v slovenčine a klávesnici sme navyše počeštili kvalitnými vinylovými polepmi. Od nás nič neodíde bez riadneho testovania. Vďaka tomu ručíme za kvalitu aj vašu spokojnosť. |

Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| EAN: | 0196118150154 |
| Typ produktu: | Repasovaný B |
| Uhlopriečka: | 15,6" |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 16 GB |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta: | NIE |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka: | ÁNO |
| Farba: | Čierna |
| HDMI: | ÁNO |
| Model: | ThinkPad T15 Gen 1 |
| Podsvietená klávesnica: | ÁNO |
| Bluetooth: | ÁNO |
| Čítačka odtlačkov prstov: | ÁNO |
| Čítačka pamäťových kariet: | ÁNO |
| Frekvencia procesora: | 1,70 - 4,40 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia |
| Hmotnosť (kg): | 1,82 |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál: | Hořčíková slitina + Plast |
| Model procesora: | Intel Core i5-10310U |
| Numerická klávesnica: | ÁNO |
| Počet jadier: | 4 + 8 |
| Povrch displeja: | Antireflexná |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ operačnej pamäte: | DDR4 |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0: | ANO |
| USB-C: | ANO |
| Webkamera: | ÁNO |
| Wifi: | ÁNO |
| #CENA: | do 14 000 Kč |
| #TAG: | Kvalitní, Nejlepší, Výkonný, Výprodej, Levné, Sleva, Nejprodávanější, Akce, Na splátky, Použité, Repasované |
| Série: | Thinkpad |
| Systém: | WINDOWS 11 |
| Typ notebooku: | BUSINESS CLASS |
| Vlastnosti: | Ľahký, LACNÝ, Dotykový |
| Výrobca: | LENOVO |
| Využitie: | Domáce, Cestovné, Pracovní, Kancelářský, Dětský, Seniorský |
| Hmotnostní kategorie: | od 1,5 kg do 2 kg |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| opt_disable_upgrade_ram: | false |
| opt_disable_upgrade_disc: | false |
| opt_disable_upgrade_blesk: | false |
| opt_disable_upgrade_change: | false |
| opt_disable_upgrade_warranty: | false |
| opt_possible_w11: | true |
| Obsah balení: | Napájecí adaptér |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár







